چهارشنبه, مهر 04, 1397

لوگو خانواده جوان

اخبار هنرمندان - خانواده 602

 

محمد جليلوند

           روایت صابر ابر از یک مادر شهید

صابر ابر بازیگر سینمای کشورمان ماجرای جالبی از دلتنگی یک مادر شهید در توییتر نقل کرد.

این بازیگر سینمای کشورمان با انتشار پستی در حساب توییتری خود به قصه‌ پر غصه‌ دلتنگی مادران شهدا اشاره کرده و ماجرای جالبی از دلتنگی یک مادر شهید نقل کرد.

ابر چنین نوشت: در روزهای فیلمبرداری پروژه «تا هفت خانه آنورتر» خانه مادری رفتیم که پیراهن پسرش را قاب کرده بود و به دیوار زده بود. وقتی پرسیدم چرا از این خانه قدیمی نمی‌‌روی مادر؟ گفت: پسرم از همین خانه رفت جنگ، می‌ ترسم خانه را عوض کنیم پشت در بماند.

 

بختیاری: دیگه منجمد و مسخ شدم!

بهنوش بختیاری از بی‌‌توجهی برخی از اهالی سینما به غلامحسین لطفی انتقاد کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خودچنین نوشت: ایشون یکی از اساتید و انسان‌های نیک حرفه ما هستن، چندوقت پیش خود من جایی ایشون رو برای نقش پدر پیشنهاد دادم و با نهایت وقاحت گفتن سطح فیلم پایین میاد و بعد دیدم بازیگر جایگزین ایشون برادر تهیه کننده شد. علت کم کاری این است که خود همکاران ایشان رو برای بازی دعوت نمی‌کنند که هیچ، پاش بیفته برای آوردن رفیق‌های مهمونیاشون، زیرآب ایشون و امثالشون رو میزنن و تا میتونن ازشون بدگویی میکنن که اون رفیقه بیاد. کاری نداریم بی‌استعدادم باشه حرفی نیست، فقط تو دایره رفقای اونا باشه. در مورد خود من هم اخیراً در چند فیلم اتفاق افتاده و در مورد دوستان و همکاران دیگرم، افرادی که فکرشم نمیکنی ریشه همکارانشون رو میزنن. اتفاقاً کسانی اینکارا رو میکنن که بدجوری این روزا سنگ فرهنگ و روشنفکریو به سینه میزنن. بعدم که وامصیبتا اگه کسی ضعیف بشه هیچ نهادی، هیچ ارگانی، هیچ انسانی، هیچ گروهی و کمپینی نیست که به طور واقعی از این عزیز حمایت مالی و معنوی کنه. در فضای مجازی همه فعال حقوق بشر و معترضن اما در دنیای واقعی کاش فقط میدونستید در دنیای واقعی چه هستند وامصیبتا دیگه سرد شدم، دیگه منجمد و مسخ شدم.

 

آشتی مدیری و برادران قاسمخانی؟

انتشار عکسی از برادران قاسمخانی در کنار مهران مدیری، به گمانه‌زنی‌ها درباره همکاری دوباره آنان دامن زد.

 پس از مدت‌ها قطع ارتباط پیمان و مهراب قاسمخانی با مهران مدیری، زمزمه‌هایی مبنی بر تولید سریالی با همکاری مشترک این هنرمندان به گوش می‌‌رسد. به تازگی امیرمهدی ژوله و مهراب قاسخانی با انتشار عکسی دستجمعی از خود در کنار مهران مدیری، پیمان قاسمخانی، سیامک انصاری و، به طور ضمنی خبر از کار روی یک پروژه تازه دادند.

«مرد هزار چهره»، «شب‌های برره»، «نقطه‌ چین» و «پاورچین» از موفق‌‌ترین سریال‌هایی هستند که با همکاری مهران مدیری (کارگردان)و پیمان قاسمخانی (سرپرست گروه نویسندگان) ساخته شده‌اند. از چند سال پیش، همکاری برادران قاسخانی و مهران مدیری قطع شد و آنان در برخی گفت‌و‌گوهای رسانه‌ای،گلایه‌هایی را مطرح کردند.

 

 

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی