چهارشنبه, شهریور 28, 1397

لوگو خانواده جوان

اخبار هنرمندان - خانواده 598

 

اخبار هنرمندان

محمد جليلوند

              

عکسی یادگاری ارجمند و دکتر علی شریعتی

عکسی یادگاری از داریوش ارجمند در کنار دکتر علی شریعتی منتشر شد.

ارجمند، نقش‌آفرینی‌های درخشانی در سینما و تلویزیون داشته که از جمله می‌توان به سریال امام علی(ع) در نقش مالک اشتر، مسافر ری در نقش حضرت عبدالعظیم حسنی و فیلم‌های ناخدا خورشید، سگ‌کشی و... اشاره کرد. تصویر زیر عکسی تاریخی از دوران جوانی داریوش ارجمند در کنار دکتر علی شریعتی و از تصاویر نادری است که تاکنون از این بازیگر منتشر شده است.

 

عمو پورنگ و سوء تفاهم اینستاگرامی!

داریوش فرضیایی که با انتشار عکسی در اینستاگرام باعث گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره ازدواجش شده بود، این خبر را تکذیب کرد و در پستی جدید نوشت: ظاهراً پست اخیر بنده ابهاماتی را به ‌همراه داشته که باید توضیحاتی را خدمت ‌تان عرض کنم،از جمله این‌ که عکس منتشر شده در اینستاگرام مربوط به مراسم نامزدی یکی از بیننده‌های عزیز ( ر – ی) است که سال‌ها با برنامه‌‌های عموپورنگ خاطره داشته و بزرگ شده و برای خوشحال نمودن بنده عکس فوق را با این عبارت برایم ارسال نمود.

عمو جان سلام.

تصورش دور نیست شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد و دخترتون عروس شود.

شنیدن این خبر آن‌‌قدر مرا خشنود و مسرور ساخت که تصمیم گرفتم عکس و جمله ایشون رو در صفحه‌‌ام قرار بدم که متاسفانه حواشی زیادی به‌ همراه داشت تا جایی که همکاران و حتی اقوام زنگ می‌زدند و شوکه بودند که چرا ما از ازدواجت خبردار نشدیم. گواه سخنان بنده هم دوستان خوبم در رادیو آقایان فرزاد حسنی و افشین حسین‌ خانی و…  هستند که ارتباط تلفنی داشتیم و تایید می‌کنم شایعه‌ای بیش نبوده است. با این حال از همه شما بزرگواران بابت اشتباهی که رخ داد عذرخواهی می‌کنم.

 

گلایه تند بازیگر قدیمی از وضع سینما

هما خاکپاش بازیگر قدیمی تلویزیون و سینما با گلایه از وضع این روزهای سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه تازه واردها به دنبال زیبایی هستند و فکر می‌کنند از این طریق چهره و معروف می‌شوند!.

 وی گفت: پیشنهاداتی برای بازی داده می‌شود، اما می‌گویند پول نمی‌دهیم، وقتی فیلم تولید و اکران شد و فروش کرد پول شما پرداخت می‌شود. می‌گویند پیش‌قسط، سرویس دهی و غذا نداریم. وضعیت سینما بسیار به هم ریخته است.اگر پای تلویزیون بنشینیم و در این نوع آثار سینمایی کار نکنیم، بهتر است تا وقت بگذاریم، کار کنیم، پیش قسط ندهند، سرویس ندهند، غذا یک وعده بدهند و  تازه، زمانی که فیلم در اکران فروش کرد هم پول ما پرداخت نشود!. درچنین شرایطی بنده کار نمی‌کنم. اگر پول و پارتی داشته باشید، تهیه‌کننده به شما بهترین نقش را می‌دهد و دایم جلو دوربین بازی خواهید کرد. مثل خیلی از افرادی که در حال حاضر به شکل دایم جلو دوربین بازی می‌کنند و دوست و آشنای خود را در آثار به کار می‌گیرند.

 

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی