دوشنبه, مرداد 29, 1397

لوگو خانواده جوان

هنرمند - خانواده 600

گپی دلنشین با: پژمان جمشیدی  بازیگر «لونه زنبور» و «تگزاس»

آدم، در اوج ناراحتی هم می‌تواند بامزه باشد

 


گفتگو: حبیبه نیک‌سیرتی

 

 

در تمام دنیا، همه بازیگران آورده‌ای از خودشان دارند و در واقع صاحب خطی مشخص هستند اما این قضیه کم و زیاد دارد. به این جهت سعی کرده‌ام در بازی‌های خودم در نقش‌های مختلف، تفاوت‌هایی ایجاد کنم. در دو فیلم آخرم «لونه زنبور» و «تگزاس» که اکران همزمان داشت، تفاوت‌های بسیاری وجود دارد

 

 

 

پژمان جمشیدی، از فوتبالیست‌هایی است که وارد دنیای بازیگری شده او کار فوتبال را از باشگاه کشاورز شروع کرد و مدتی عضو تیم‌های سایپا، پرسپولیس، پاس، استیل آذین، فولاد خوزستان و ابومسلم خراسان بود.

نخستین بار در سال 1390 به عنوان بازیگر میهمان در سریال ساختمان پزشکان در نقش پژمان جمشیدی بازی کرد و سپس بازیگری را در نقش‌های دیگر ادامه داد و در حال حاضر یکی از چهره‌های بازیگری به شمار می‌آید او در گفت و شنودی که با هم داشتیم، درباره خودش، فعالیت‌های ورزشی و حضورش در عرصه بازیگری سخن گفت.

l از خودت برایمان بگو؟

ll متولد 1356 تهران هستم. پدر و مادرم هر دو فرهنگی بودند . مادرم معلم دبستان بود که متاسفانه دو سال پیش او را از دست دادم و پدرم نیز از دبیران بسیار معروف دبیرستان‌های کرج بود و زیست‌شناسی و زمین‌شناسی درس می‌داد  و در حال حاضر بازنشسته است. پدرم، پیش از انقلاب، سال‌ها رییس هیات کشتی کرج بود و پس از انقلاب رییس هیات کوهنوردی کرج شد. او سال‌ها از کوهنوردهای مطرح کرج و ایران بود. یک برادر دارم که مهندسی صنایع را در دانشگاه شریف خوانده و در حال حاضر در کانادا اقامت دارد و یک خواهر نیز دارم که لیسانسیه ادبیات است و هر دو ازدواج کرده‌اند.

مدتی فوتبال بازی کردم و در این رابطه باید بگویم در باشگاه‌های مختلف توپ زده‌ام. در جام جهانی 2002 کره  و ژاپن به تیم ملی دعوت شدم، تک گل ملی‌ام را به تیم ملی گرجستان زدم، در سال 1390 با فوتبال خداحافظی کردم و اکنون هم بازیگر هستم.

l نگفتی بچه کدام محله هستی؟

ll من در بیمارستان آریا واقع در بلوار کشاورز به دنیا آمدم، اصالت مادرم تهرانی و اصالت پدرم کرجی است. به همین دلیل از بدو تولد در گوهردشت کرج زندگی کرده‌ام  و در واقع، بزرگ شده گوهردشت کرج هستم. دوران نوجوانی و بخشی از جوانی‌ام در گوهر دشت سپری شد و در بیست و دو سه سالگی که به تیم پرسپولیس پیوستم، به تهران آمدم و ساکن تهران شدم.

و...

ادامه مطلب را در مجله خانواده 600 بخوانید.

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی