چهارشنبه, مهر 04, 1397

لوگو خانواده جوان

 

 

نکات آرایشی کاربردی برای خانم‌های شاغل

 

اگر شاغل هستید حتماً از این توصیه‌های آرایشی و زیبایی استفاده کنید و در محیط کار نیز ظاهر و چهره‌ای زیبا و طبیعی داشته باشید!

 

قسمت‌های تیره زیر چشم را به درستی سفید و روشن کنید

اگر زیر چشم‌هایتان تیره است ابتدا این قسمت از پوست خود را روشن کنید تا بعد از استفاده از کرم پودر شکل و ظاهری یکدست و زیبا برایتان ایجاد شود. برای این کار ابتدا یک مثلث زیر چشم بکشید و آن را تا نزدیکی گونه ادامه دهید. سپس این ناحیه را با کانسیلر پوشش دهید. به همین سادگی قسمت‌های تیره در زیر چشم محو خواهند شد و بعد از کرم پودر زدن، پوستی یکدست خواهید داشت.

 

فونداسیون یا کرم پودر خود را با دقت روی پوست بزنید

بسیاری از خانم‌ها به دلیل زمان‌بر بودن استفاده از کرم پودر، معمولاً از این بخش مهم آرایشی چشم‌پوشی می‌کنند. خوب است بدانید که اگر فونداسیون یا کرم پودر خود را به خوبی و با دقت روی پوست بزنید در تمام طول روز ظاهری زیبا و طبیعی خواهید داشت. این بار از این ترفند آرایشی ساده برای کرم‌پودر زدن استفاده کنید؛ کرم پودر را روی مرکز صورت بزنید و سپس آن را به سمت گوش ترکیب و محو کنید.

 

از اسفنج‌های آرایشی استفاده کنید

این ترفند آرایشی به شما کمک خواهد کرد تا آرایش ماندگارتری داشته باشید. این بار به جای استفاده از انگشت یا براش، از اسفنج‌های آرایشی برای کرم پودر زدن استفاده کنید. بهترین نوع اسفنج برای کرم پودر زدن مدل‌های مخروطی یا تخم‌مرغی شکل هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تمام قسمت‌های صورت را با دقت پوشش دهید. البته بهتر است قبل از استفاده، اسفنج آرایشی را کمی با آب مرطوب کنید و سپس از آن برای ترکیب کردن کرم پودر روی پوست استفاده نمایید.

و...

ادامه مطلب را در مجله خانواده 602 بخوانید.


با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی