چهارشنبه, شهریور 28, 1397

لوگو خانواده جوان


 

 

چه مدل مویی به چه نوع صورتی می‌آید ؟

صورت مربعی:

باید کاری کنید که صورت کشیده‌تر به نظر برسد پس بیشتر سراغ مدل‌های بلند بروید البته در کناره‌های صورت، مو صاف باشد و خیلی ملایم روی کناره‌های صورت بیاید؛ همچنین مدل‌های یکدست و ساده که تا زیر شانه بیایند هم می‌تواند برای شما مناسب باشد. چتری‌ کم یا موهای کمی که روی صورت بیایند هم برای شما مناسب است. علاوه بر این‌ها مدل‌هایی که روی فرق سر پف می‌کنند هم برای شما مناسب است؛ اگر چانه بزرگی دارید می‌توانید با آوردن موهای لایه‌لایه روی آن کاری کنید که بزرگی چانه کمتر به نظر برسد.

سراغ موهای کوتاه نروید چراکه این مدل‌ها صورت را بيشتر مربع ‌شکل‌ می‌کنند.

 

صورت گرد:

شما باید کاری کنید که صورت باریك‌تر و كشیده‌تر به نظر برسد. باید دنبال مدلی باشید که پهنای صورت را کمتر نشان دهد، مدل‌های چتری‌دار می‌تواند صورت را لاغرتر نشان دهد البته قامت موهای‌تان باید از چانه بلندتر باشد و گرنه صورت را چاق‌تر نشان می‌دهد؛ پف یا فر دادن جلوي موها می‌تواند چهر‌ه‌تان را زیباتر کند، اما این حالت‌ها نباید فقط تا  اطراف چانه باشد بلکه باید قد آن به گردن برسد. علاوه بر این‌ها مدل‌هایی که روی فرق سر کمی پف می‌کنند هم می‌تواند چهره شما را زیباتر کند.

مدل‌های ساده و بسیار کوتاه چندان برای شما مناسب نیست، شما نباید جلوي موها را خیلی صاف کنید و روی صورت بیاورید، از دم اسبی‌های سفت هم که تمام موها به عقب کشیده می‌شود، اجتناب کنید.


صورت بیضی:

شــما بهترين نوع صورت را دارید که هر آرایش مویی برای آن مناسب است. بهتر است که از گوشواره و آویزهای باریک و بلند اجتناب کنید.

و...

ادامه مطلب را در مجله خانواده 598 بخوانید.

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی