چهارشنبه, شهریور 28, 1397

لوگو خانواده جوان

 

ویژگی‌های آرایش بهاره

 

دیگر نیازی نیست که نگران پوست خشک یا پوست چرب باشید. این فصل، فصلی است که پوست در بهترین وضعیتش قرار خواهد گرفت.

بهار فصلی است که پوست در بهترین وضعیتش قرار خواهد گرفت. آرایش ماندگار بوده و کمتر به خاطر آب و هوا رنگ می‌بازد.

پس آماده شوید که زیبایی بهار را روی چهره‌تان نیز به نمایش بگذارید. در این مطلب چندین نکته‌ی آرایش بهاره را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم که شما را زیباتر نشان دهد.

 

جرات کنید و رنگ‌های برجسته را امتحان کنید

 

انواع سایه‌های مرجانی، نارنجی براق، قرمز و صورتی، مخصوص فصل بهار است. این رنگ‌های دوست داشتنی را تجربه کنید. رژ لب نارنجی با هر رنگ پوستی عالی می‌شود. به این دلیل این رنگ بیشتر پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید سایه‌ای از نارنجی را انتخاب کنید که بیشتر با آن راحت هستید. اگر می‌توانید با آن کنار بیایید یک نارنجی براق و پرتقالی بزنید.


  رنگ گل‌ها را امتحان کنید

می‌توانید در بهار رنگ گل‌ها را برای آراستن خودتان امتحان کنید تا طراوت و تازگی را به نمایش بگذارید. رخ شما می‌تواند همچون گلی باشد که فقط در بهار خودنمایی می‌کند. رنگ‌های ارغوانی روشن و یاس بنفش، رنگ‌هایی زیبا برای بهارند. انواع صورتی نیز خیلی زنانه و زیبا هستند. تمام این رنگ‌ها مناسب این فصل است.


  روی چشم‌هایتان تمرکز کنید

آرایش چشم‌ها به سبک کلاسیک برای بهار عالی است. خط چشمتان را پهن و زاویه‌دار بکشید، هم بالا و هم پایین چشمتان. این سبک آرایش چشم واقعا خیره‌کننده است.


  آرایش براق و اکلیلی

از اکلیل در آرایشتان استفاده کنید تا زرق و برق بیشتری به چهره‌تان ببخشید. می‌توانید این کار را با برق لب یا با سایه چشم درخشان به خوبی انجام دهید یا حتی خط چشم اکلیلی بکشید!

و...

ادامه مطلب را در مجله خانواده جوان 250 بخوانید.


 

 

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی