دوشنبه, مرداد 29, 1397

لوگو خانواده جوان

 

 

پارسا پیروزفر در یک روز تابستانی به ایرانشهر می‌رود!

«پارسا پیروزفر» نمایش «یک روز تابستانی» را اواخر تیر و اوایل مرداد سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد.

نمایشنامه «یک روز تابستانی» نوشته اسواوُمیر مرُژک نمایشنامه‌نویس لهستانی است که پارسا پیروزفر پیشتر نمایشنامه «بر پهنه دریا» را از وی روی صحنه برده بود.

«یک روز تابستانی» توسط پارسا پیروزفر و سپیده خسروجاه به فارسی ترجمه شده است. در این اثر نمایشی رضا بهبودی، پارسا پیروزفر و سوگل قلاتیان به ایفای نقش می‌پردازند.

 

«قناد» از بیمارستان مرخص شد!

«مجید قناد» که برای باز شدن رگ قلبش عمل جراحی داشت۳۰ خرداد از بیمارستان مرخص شد. مجید قناد مجری برنامه‌های کودک درباره عمل جراحی قلبش اظهار کرد: به تازگی فهمیدم یکی از رگ‌های قلبم مسدود شده است که در یک عمل جراحی آنژیو کردم و گرفتگی رگ قلبم را باز کردند.اکنون خدا را شکر وضعیت خوبی دارم.

قناد در واکنش به اینکه عده‌ای درباره برنامه‌های کودک از وی سوال می‌کنند، اظهار کرد: به این افراد بگویید: اگر عموقناد خوب شود، مسئولان به کودکان عنایت داشته باشند و تلویزیون هم به این حوزه توجه کند می‌توانم دوباره برنامه بسازم. برنامه‌های کودک اسپانسر ندارند و از این منظر باید منتظر ماند تا یک اسپانسر پیدا شود و بتوانیم برای بچه‌ها برنامه بسازیم.

 

ماموریتی غیرممکن برای «حامد همایون»

«حامد همایون» اولین خواننده فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» شد. فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» یک طنز اجتماعی با محوریت فرار مغزها و تولید داخلی است که فیلمبرداری آن 20 خرداد در تهران آغاز شده، اما هنوز از فهرست بازیگران فیلم خبری منتشر نشده است. پنج خواننده پاپ کشور قرار است در نقش خود و به عنوان خواننده در این فیلم حضور داشته باشند و حامد همایون با اجرای ترانه «چتر خیس» اولین خواننده ماموریت غیرممکن خواهد بود.

پیش از این از ترانه‌های حامد همایون در چند فیلم استفاده شده بود و برای اولین بار است که علاوه بر ترانه از حضور این خواننده در برابر دوربین سینما نیز استفاده می‌شود.

 

درگذشت پیشکسوت رادیو و تلویزیون

«صدرالدین شجره»، گوینده و تهیه‌کننده رادیو پس تحمل دوره‌ای بیماری دار فانی را وداع گفت. «صدرالدین شجره» گوینده، مجری، بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان پیشکسوت رادیو چند سالی بود که به بیماری نادری دچار شده بود و بر اثر همین بیماری درگذشت.

پیکر این هنرمند پس از تشییع از مقابل رادیو ارگ، به بهشت زهرا(س) منتقل و در آنجا دفن شد. مرحوم شجره در طول حدود پنج دهه فعالیت در رادیو، نویسندگی، اجرا، تنظیم و کارگردانی آثار فراوانی را بر عهده داشت. وی همچنین بیشتر نمایشنامه‌های اکبر رادی یکی از برجسته‌ترین نمایشنامه‌نویسان ایران را برای پخش در رادیو تنظیم و کارگردانی و در برخی از سریال‌های تلویزیونی نیز ایفای نقش کرده بود. این پیشکسوت عرصه رادیو و تلویزیون در 66 سالگی درگذشت.

 

 

 

با ما در تماس باشید

  • تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رودسر غربی، روبروی ساختمان مرکزی وزارت نفت - پلاک 13
  • 02188943807 - 9

اوقات شرعی